Високий рівень організації освітнього процесу є запорукою якісного навчання. Дізнатися більше про те, як відбувається здобуття освіти у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, а також про те, яку роль відіграє в цьому процесі академічна доброчесність, можна за цими посиланнями:

Положення про організацію освітнього процесу

Виявлення та запобігання академічному плагіату

Корисні документи на сайті історичного факультету

Отримання вищої освіти - важливий, але не завжди простий життєвий етап. Кафедра історії мистецтв докладає усіх зусиль для створення дружньої та комфортної атмосфери, в якій відбувається комунікація здобувачів освіти з викладачами та персоналом.

Студентське життя, це не лише аудиторне навчання, але й спорт, дозвілля, академічна мобільність,  власні наукові дослідження і, в кінці кінців - пошук роботи. Університет потурбувався про створення центрів дозвілля, відпочинку, спорту, медичного нагляду. Для того, щоб допомогти студентам у вирішенні складних ситуацій і з метою посприяти студентам кафедри у побудові власної наукової траекторії, працевлаштування, а також розваг і надання медичних послуг в межах Університету, ми зібрали корисні посилання:    

Запобігання та протидія корупції

Вирішення конфліктних ситуацій

Психологічна служба КНУ

Про студентське життя, дозвілля, нарахування стипендій, рейтинги тощо

Університет рівних можливостей

Відділ академічної мобільності

Наукове товариство студентів та аспірантів

Молодіжний центр культурно-естетичного виховання

Спорткомплекс

Навчальна лабораторія соціологічних та освітніх досліджень

Допомога у працевлаштуванні