Телефон:
(044) 239 33 10
(044) 239 34 07
Адреса:
Київ , вул. Володимирська 60
оф. 424

Архів освітніх програм (бакалаврат)

Проєкт Освітньої програми 2022  

Освітня програма 2020


Особливості Освітньої програми 2020

У 2020 році кафедра історії мистецтв запрошує Вас на навчання на такі спеціалізації: «Мистецтво й соціум: виміри взаємодії», "Міждисциплінарний підхід в історії мистецтва" та  «Історія мистецтва Сходу».

Сучасний світовий арт-ринок як ніколи потребує фахівців, які б володіли китайською мовою. Саме тому ми вирішили відкрити нову спеціалізацію «Історія мистецтва Сходу». Спеціалізація передбачає не лише поглиблене вивчення особливостей мистецтва та культури східних країн, але й опанування китайської мови. Завдяки Інституту філології КНУ ми маємо чудову можливість залучати для викладання китайської мови знаних фахівців-китаїстів.

Одночасно Ви будете продовжувати удосконалювати й англійську мову, або ж ту мову, яку вивчали у школі.

Ви не випадково будете вивчати історію мистецтв країн Сходу та опановувати китайську мову. Тому що Китай, це країна у якій існують унікальні мистецькі традиції, у якій люблять і цінують мистецтво.  А ще, це надзвичайно динамічна держава, яка відкрита для створення різних бізнесів.

Отже, чи перспективна сфера мистецтва з огляду на подальше працевлаштування? І чи справді актуальним є мистецтво країн Сходу? Наведемо лише кілька цифр.

За даними Держслужби зайнятості України на кінець першого півріччя 2018 р. в Україні було зареєстровано майже 304 тис. безробітних. Але найменше безробітних, як виявилося, у сфері мистецтва. Всього лише менше 0,2 %.

А тепер про те, навіщо вивчати китайську мову та мистецтво країн Сходу. На Китай припадає від 30 до 33% ринку сучасного мистецтва, в той час, як на американський – 30%, на британський – 19%, на французький – 5%, а на німецький – 3%.

За даними Artprice, з десяти аукціонних будинків, які торгують сучасним мистецтвом, шість – китайських, один – тайванський. П’ять із десяти найдорожчих сучасних художників світу – із Китаю.

Половина всіх грошей на ринку сучасного мистецтва, також походить з Південно-Східної Азії.

Ми хочемо, щоб Ви знайшли себе у цікавій роботі і перспективному бізнесі.

Освітня програма 2019 
Якщо бажаєте переглянути короткі анотації лекційних курсів, перейдіть за посиланням 

 


Категорiї


Scroll to Top